Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

Фахівці податкової служби у своєму листі надали наступні рекомендації, щодо заповнення Заяви про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у СЕА платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (Д4) (далі – додаток (Д4)) до податкової декларації з ПДВ. При цьому у додатку (Д4) заповнюється

таблиця про відомості щодо суми коштів на рахунку у СЕА, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету (далі – таблиця про відомості). 

Всі графи таблиці про відомості підлягають обов’язковому заповненню, незалежно від того, який напрямок перерахування коштів вказаний платником у текстовій частині під таблицею про відомості додатка (Д4). При цьому графи таблиці про відомості заповнюються наступним чином:

  • у графі 4 вказується сума коштів на електронному рахунку, що може бути перерахована до бюджету, яка визначається як різниця граф 1 та 2 (гр. 1 – гр. 2);
  • у графі 5 вказується сума коштів на електронному рахунку платника, що може бути перерахована платнику на поточний рахунок, яка визначається як різниця граф 1, 2, та 3 (гр.1-гр.2-гр.3);
  • у текстовій частині під таблицею про відомості додатка (Д4) платник податку визначає напрямок перерахування коштів та вказує відповідну суму коштів.

У разі якщо платник податку виявив бажання перерахувати зайві кошти з електронного рахунку до бюджету, то у спеціальному полі під таблицею треба вказати відповідну суму прописом та цифрою. При цьому така сума не може перевищувати показник графи 4 таблиці про відомості.

У разі якщо платник податку виявив бажання перерахувати зайві кошти з електронного рахунку на поточний рахунок, то у спеціальному полі під таблицею треба вказати відповідну суму прописом та цифрою та одночасно, в обов’язковому порядку, реквізити власного поточного рахунку, на який будуть надіслані кошти. При цьому така сума не може перевищувати показник графи 5 таблиці про відомості.

Зверніть увагу, абзац «При цьому графа 5 «Сума коштів на рахунку у СЕА податку на додану вартість, що може бути перерахована на поточний рахунок платника» не заповнюється (прочерки та нулі не проставляються)».

Дорече, податківці відкликали лист ДФС від 26.08.2015 р. № 31730/7/99-99-19-03-02-17.

(лист ДФС від 09.10.2015 р. № 37545/7/99-99-19-03-02-17)

Источник